Vaření

Bramborové placky Bramborové placky

Vzpomínáte, jak vám babička připravovala poctivé bramborové placky? Přestaňte snít a zkuste si je připravit sami doma. A co k tomu budete potřebovat? Díky naší směsi na halušky si nemusíte lámat hlavu s nákupem surovin. Popřemýšlejte pouze nad tím, jestli máte chuť na placky se zelím nebo sladkou variantu s domácím džemem.

Bramborové škubánky Bramborové škubánky

Lámete si hlavu s tím, co připravíte k jídlu? Vykrajované bramborové škubánky jsou skvělou variantou bezmasého obědu. Stejně tak se perfektně hodí coby poctivý dezert po lehčím obědě. Ať už je posypete mákem a cukrem, nebo vyzkoušíte zakysanou smetanu s ovocem, potěšíte tím celou rodinu. A kdyby vám škubánky náhodou zbyly, neváhejte je opéct.

Jahodové knedlíky Jahodové knedlíky

Přišli jste z trhu s košíkem plným krásných červených jahod, nebo vám jen zkrátka v mrazáku zbyly jahody z loňské sklizně? Připravte si k obědu či jako poctivý poobědový moučník jahodové knedlíky. Milují je děti i dospělí, tak proč jim neudělat radost! S našimi surovinami máte navíc jistotu, že se vám povedou naprosto dokonalé knedlíky.

Krokety z haluškového těsta Krokety z haluškového těsta

Každý z nás čas od času trochu zhřeší. Někteří ujíždějí na sladkém, jiní dávají přednost masu a někteří zkrátka a dobře neodolají smaženým kroketám. Přesně pro tyto případy pro vás máme recept na vynikající krokety z haluškového těsta. Ať už do nich přidáte bylinky, česnek či jinou vaši oblíbenou ingredienci, během chvilky se můžete těšit na křupavé bramborové krokety.

Sladké lívance z haluškového těsta Sladké lívance z haluškového těsta

Hledáte jednoduchý recept na rychlé lívance, po kterých se budete ještě dlouho olizovat? Ušetříme vám čas. Máme pro vás jeden recept na naprosto dokonalé sladké lívance z haluškového těsta. Zvládnete je levou zadní. Nezapomeňte je vylepšit některou z vašich skvělých domácích marmelád a čerstvým ovocem. Pokud najdete doma šlehačku, máte naprosto bezkonkurenční snídani či dezert po dobrém obědě.

Taštičky plněné jablky se skořicovým cukrem Taštičky plněné jablky se skořicovým cukrem

Jablka jsou velice zdravým ovocem. Navíc jsou v našich končinách velmi dobře dostupná, a proto by byla škoda neobohatit vaši domácí kuchařku o recept na taštičky plněné jablky se skořicovým cukrem. Výborné jsou jako sladký oběd i jako skvělý dezert. Potěšte vaše chuťové pohárky a provoňte vaši domácnost sladkými jablky a podmanivou skořicí.

Vaříme s Labetou