Dobroty bezlepkářům

Bábovka bez lepku Bábovka bez lepku

Nechcete trávit v kuchyni více času, než je nezbytně nutné? Milujete ovšem, když to u vás doma krásně voní? Máme pro vás tip na dokonalý a zároveň jednoduchý moučník. Řeč je o bábovce, která je navíc bezlepková, a proto si na ni může pochutnat opravdu každý. Chystáte-li se na víkend k prarodičům, nezapomeňte kus bábovky přibalit do košíčku. Jen dejte pozor, aby se kolem vás nemotal nějaký mlsný vlk.

Bezlepkové churros Bezlepkové churros

Vzpomínáte na vaši pohádkovou dovolenou ve Španělsku? Co takhle si ji připomenout více… pomocí nezaměnitelné chutě a vůně? Máme pro vás recept na skvostné bezlepkové churros. Také se vám už sbíhají sliny? Tak na nic nečekejte a pusťte se do přípravy. S naší bezlepkovou směsí budou čuros hotové raz dva.

Bezlepkové kukuřičné lívanečky se zakysanou smetanou a ovocem Bezlepkové kukuřičné lívanečky se zakysanou smetanou a ovocem

Kdo by nemiloval lívanečky! V zimě teplé s prohřátým ovocem, v létě studené se zakysanou smetanou a jahodami ze zahrádky. Nebo namazané domácím džemem. Recept na dokonalé bezlepkové lívance jsme pro vás odzkoušeli a sepsali. Způsob toho nejlepšího servírování už je vaše parketa ;-)

Bezlepkové perníkové vánoční muffiny Bezlepkové perníkové vánoční muffiny

Upečte vynikající perníkové muffiny na váš sváteční stůl! Máte je hotové raz dva a krásně provoní váš dům.

Bezlepkové řezy s panna cottou Bezlepkové řezy s panna cottou

Toužíte rozšířit váš bezlepkový jídelníček o pořádnou dobrotu? V tom případě si doma připravte naše skvělé bezlepkové řezy s panna cottou. Musíme vás ovšem upozornit, že na ně v mnoha případech vznikla doslova závislost, a to nejen u osob s alergií na lepek. Bezlepkové řezy s panna cottou jsou mimo jiné perfektním letním dezertem, který můžete ještě vylepšit sezónním ovocem.

Bezlepkové světlé muffiny s kousky čokolády Bezlepkové světlé muffiny s kousky čokolády

Muffiny jsou jako chameleoni - stačí okamžik a změní barvu i chuť přesně podle vaší nálady. Důležitý je však skvělý základ, ke kterému budete všechny báječné ingredience přidávat. Ať už se rozhodnete pro kousky čokolády, čerstvé ovoce nebo oblíbený druh ořechů, na základní recept od nás se můžete spolehnout.

Vaříme s Labetou