Dobroty bezlepkářům

Bezlepkové kukuřičné lívanečky se zakysanou smetanou a ovocem Bezlepkové kukuřičné lívanečky se zakysanou smetanou a ovocem

Kdo by nemiloval lívanečky! V zimě teplé s prohřátým ovocem, v létě studené se zakysanou smetanou a jahodami ze zahrádky. Nebo namazané domácím džemem. Recept na dokonalé bezlepkové lívance jsme pro vás odzkoušeli a sepsali. Způsob toho nejlepšího servírování už je vaše parketa ;-)

Bezlepkové perníkové vánoční muffiny Bezlepkové perníkové vánoční muffiny

Upečte vynikající perníkové muffiny na váš sváteční stůl! Máte je hotové raz dva a krásně provoní váš dům.

Bezlepkové světlé muffiny s kousky čokolády Bezlepkové světlé muffiny s kousky čokolády

Muffiny jsou jako chameleoni - stačí okamžik a změní barvu i chuť přesně podle vaší nálady. Důležitý je však skvělý základ, ke kterému budete všechny báječné ingredience přidávat. Ať už se rozhodnete pro kousky čokolády, čerstvé ovoce nebo oblíbený druh ořechů, na základní recept od nás se můžete spolehnout.

Bezlepkové vázané koláčky Bezlepkové vázané koláčky

Přemýšlíte, jaký lahodný moučník připravit k nedělní odpolední kávičce? Voňavé vázané koláčky s vaší oblíbenou náplní jsou trefou do černého. Výborné jsou s domácí marmeládou, džemem, makovou, ořechovou i tvarohovou náplní. Navíc si na nich perfektně pochutnají i ti, kteří nemohou lepek.

Bezlepkový dort s panna cottou Bezlepkový dort s panna cottou

Toužíte rozšířit váš bezlepkový jídelníček o pořádnou dobrotu? V tom případě si doma připravte náš skvělý bezlepkový dort s panna cottou. Musíme vás ovšem upozornit, že na něj v mnoha případech vznikla doslova závislost, a to nejen u osob s alergií na lepek. Bezlepkový dort s panna cottou je mimo jiné perfektním letním dezertem, který můžete ještě vylepšit sezónním ovocem.

Vaříme s Labetou