Raz dva navařeno...

O nás

Kdo jsme

Jsme tradiční český výrobce. Jsme tu pro všechny, kteří poctivě zpracovávají ovoce do džemů, marmelád, želé a ovocných šťáv. Také pro ty, kteří potřebují mít raz dva navařeno. Již od roku 1993 jsme synonymem tradičního českého zavařování, pečení a vaření ve výtečné kvalitě. Labeta je vaše jistota v kuchyni – usnadňuje práci a šetří čas. Labeta, raz dva navařeno.

Dodáváme na trh také potravinové směsi a výrobky určené pro velkokapacitní stravování, v nejrůznějších typech a velikostech cateringového balení. Pokud Vás to zajímá přejděte do našeho gastro e-shopu.

Kde nás najdete

Naše produkty nakoupíte v malých obchodem, velkých obchodních řetězcích i na internetu.

Historie společnosti

Společnost LABETA, a. s. sídlící v Dřenicích u Chrudimi byla založena již v roce 1993. Vždy jsme se soustředili na výrobu a prodej suchých sypkých směsí na přípravu pokrmů. Zpočátku se jednalo především o výrobu přípravků na pečení jako jsou kypřicí prášky, vanilínový a skořicový cukr. Nestagnujeme, rozvíjíme se, a proto vám dnes můžeme nabídnout mnohem více produktů. 

Koncem roku 2010 se výroba rozšířila i o produkci tekutých přípravků, kromě sladkých polev - topingů, se nově začaly vyrábět tekuté marinády a dochucovadla jako polévkové koření, sojová omáčka a jiné.

Naše výrobky nachází uplatnění nejen při rychlé přípravě pokrmů v moderních domácnostech, ale i v tradiční kuchyni nebo v gastronomických provozech.

Veškeré produkty značky LABETA vyhovují přísným požadavkům na kvalitu a nezávadnost moderních potravin. Prohlédnout můžete naše certifikáty a osvědčení nebo atesty pro bezlepkové výrobky.
 

Kam půjdete dál?