Bezlepkové recepty

Bábovka bez lepku Bábovka bez lepku

Nechcete trávit v kuchyni více času, než je nezbytně nutné? Milujete ovšem, když to u vás doma krásně voní? Máme pro vás tip na dokonalý a zároveň jednoduchý moučník. Řeč je o bábovce, která je navíc bezlepková, a proto si na ni může pochutnat opravdu každý. Chystáte-li se na víkend k prarodičům, nezapomeňte kus bábovky přibalit do košíčku. Jen dejte pozor, aby se kolem vás nemotal nějaký mlsný vlk.

Barbecue neboli BBQ omáčka Barbecue neboli BBQ omáčka

Barbecue omáčka se dá běžně koupit, ale té domácí se nic nevyrovná - je levná, chutná, snadná na přípravu a přesně víte, co jste do ní dali ;-)

Bezlepkové bramborové halušky Bezlepkové bramborové halušky

Ačkoliv se to na první pohled možná nezdá, halušky jsou bezlepkovou super rychlovkou. Příprava je jednoduchá a možnosti servírování takřka nekonečné - s bryndzou, zakysanou smetanou, zelím nebo k radosti našich nejmenších - s kakaem.

Bezlepkové bramborové placky Bezlepkové bramborové placky

Tenká bramborová placka je oblíbený univerzál - se zelím a uzeným se zavděčí mlsým tatínkům, s marmeládou dětem a maminky ji možná nejraději vychutnají u knížky pozdě večer na studeno. Ať už ji budete servírovat jakkoliv, příprava je jednoduchá, počet potřebných ingrediencí malý a radost z výsledku vždy veliká!

Bezlepkové bramborové šišky s mákem Bezlepkové bramborové šišky s mákem

Oblíbené jídlo vytížených žen? To rychle hotové a z minima ingrediencí, které jsou doma stále po ruce! Bramborové šišky s makém zvládnete uvařit z jediné směsi a servírovat můžete do 15 minut od rozhodnutí pustit se do vaření.

Bezlepkové churros Bezlepkové churros

Vzpomínáte na vaši pohádkovou dovolenou ve Španělsku? Co takhle si ji připomenout více… pomocí nezaměnitelné chutě a vůně? Máme pro vás recept na skvostné bezlepkové churros. Také se vám už sbíhají sliny? Tak na nic nečekejte a pusťte se do přípravy. S naší bezlepkovou směsí budou čuros hotové raz dva.

Vaříme s Labetou