Raz dva navařeno...

Fitness power shake

Tento nutričně vyvážený koktejl vám pomůže doplnit energii a živiny po sportovní aktivitě. Protein ze žlutého hrachu Iswari mu dodá bílkoviny i krémovost Je dobře stravitelný a připravený během minutky. Díky domácí přípravě máte pod kontrolou složení i chuť. Recept je čistě „plant based“. Ocení ho jak vyznavači rostlinné stravy, tak ti, kteří chtějí svému jídelníčku odlehčit od mléčných výrobků.

S laskavým svolením Kamily Metzové @kamilametzova.cz, která recept vymyslela, připravila, vyfotila a umožnila nám jeho použití.

Postup

Postup

Všechny ingredience vložte do smoothie mixéru, důkladně umixujte a vypijte jako výživný a regenerační nápoj po sportovním výkonu. 

Náš tip

Dle situace můžete tento shake ještě nutričně obohatit 1 lžičkou kvalitního jemného arašídového másla, které je zdrojem zdravých tuků. 

Rostlinná mléka jsou skvělým základem sportovních shaků. Jsou však mezi nimi rozdíly. Porovnejte si pro zajímavost nutriční složení klasického slazeného rýžového nápoje a neslazeného sójového nápoje. Pak si můžete lépe zvolit produkt podle vašeho cíle.

Vytisknout recept

Suroviny

Suroviny

Na 1 shake