Doprava a platba

Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc, proto nabízíme několik způsobů dopravy a platby.

Při objednávce nad 790 Kč Vám nebude účtováno dopravné ani doběrečné. Zboží bude zasláno přepravní společností DPD, službou Private.

Cena za dopravu se počítá podle hmotnosti zásilky.

DPD PRIVATE
Hmotnost (kg)Celkem bez dobírky s DPH (Kč)
0 - 40 49,-
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
Doběrečné 24,-
DPD PICKUP
Hmotnost (kg)Celkem bez dobírky s DPH (Kč)
0 - 9 106,-
10 - 20 113,-
Doběrečné 24,-

ZPŮSOBY DOPRAVY - DETAILNÍ POPIS

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ

Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího e-mailu v pracovní dny (pondělí až pátek) mezi 8:00 - 14:00 hodinou v naší prodejní kanceláři na adrese: Dřenice 81, 537 01 Chrudim.

Zboží pro Vás bude připraveno po dobu jednoho pracovního týdne. Po uplynutí této doby bude objednávka stornována. V případě, že budete chtít změnit datum doručení, kontaktujte nás na eshop@labeta.cz 

Na naší prodejně máme vše, co nabízíme na e-shopu. Zboží si můžete v klidu prohlédnout a objednávku libovolně na místě změnit či doplnit. Zboží na naší prodejně nelze platit kartou. 

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD - SLUŽBA PRIVATE

Zboží expedujeme každý všední den. Přijaté objednávky expedujeme nejpozději do 48 pracovních hodin. Doba dodání je 1–2 dny od expedice

 • Služba DPD Private vám doručí balíčky do 40 kg.
 • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne od expedice. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho následující pracovní den.
 • O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
 • Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup, ve větších městech si vybrat dobu doručení, poslat kurýrovi zprávu.
 • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.
 • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST DPD - SLUŽBA PICKUP

Zboží expedujeme každý všední den. Přijaté objednávky expedujeme nejpozději do 48 pracovních hodin. Doba dodání je 1–2 dny od expedice.

 • Služba Pickup vám na výdejní místo přepraví balíčky o hmotnosti až 20 kg.
 • Vybírat můžete z více než 100 výdejních míst Pickup po celé ČR (tvoří je depa DPD, pobočky Uloženky a další partnerské prodejny). Jejich seznam najdete na pickup.dpd.cz.
 • O balíčku dostanete informace SMSkou nebo e-mailem: když DPD vyzvedne balíček v našem e-shopu, jakmile pro vás bude připravený ve výdejním místě, pokud si ho nevyzvednete do 4. kalendářního dne od doručení.
 • Většina výdejních míst má otevřeno o víkendu a balíček tam na vás počká 7 kalendářních dní.
 • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, za balíček zaplatíte ve výdejním místě v hotovosti nebo kartou (platba kartou je nyní možná jen v depech DPD).
 • Cestu balíčku sledujte na www.dpd.cz. O průběhu doručování si přečtěte víc na www.dorucujemeradost.cz.

PULTOVÝ PRODEJ

Na naší prodejně máme vše, co nabízíme na e-shopu, zboží si zde můžete beze spěchu prohlédnout a objednat. Nakoupit si k nám můžete přijít mezi 8:00 - 14:00 hodinou. Máte-li jakékoliv dotazy kontaktujte nás na objednavky@labeta.cz  

Zboží na naší prodejně nelze platit kartou. 

ZPŮSOBY PLATBY

 • Platba v hotovosti - hotově, při osobním převzetí zboží v naší prodejní kanceláři na adrese Dřenice 81, 537 01 Chrudim (zdarma)
 • Dobírka - platba přímo dopravci při převzetí zásilky (cena je uvedena výše v tabulce)
 • Platba předem – platba převodem na účet. Zboží budeme expedovat po připsání platby na náš účet (zdarma)
 • Platební kartouplatba pomocí platební karty MasterCard, Maestro, MasterCard Mobile, VISA, VISA Electron a Diners Club (zdarma)

POKYNY PRO PLATBU PŘEDEM NA ÚČET V ČR

Pokud jste ve svých předvolbách v objednávce zvolili platbu předem, celkovou částku za objednávku včetně ceny za přepravu zaplaťte na číslo účtu u ČSOB banky:

Číslo účtu: 272127873/0300
Variabilní symbol: číslo objednávky POZOR, nutné pro správnou identifikaci platby!!!
Poznámka: Vaše jméno

Nově zasíláme i na Slovensko

Nově zasíláme i na Slovensko přes přepravní společnost DPD. Doba dodání je 2-3 dny. Platba je možná pouze platební kartou.

POKYNY PRO PLATBU PŘEDEM NA ÚČET  V SR

Platební kartou – platba v KČ pomocí platební karty MasterCard, Maestro, MasterCard Mobile, VISA, VISA Electron a Diners Club (zdarma)

Cena za dopravu se počítá podle hmotnosti zásilky.

DPD PRIVATE
Hmotnost (kg)Celkem s DPH (Kč)
0 - 2 266,-
3 - 32 327,-
33 - 50 479,-
Vaříme s Labetou